Mgr. Magdaléna Januševská Polanská

průvodce na cestě k radosti

724 322 378

Skype: magdalenampolanska

joy@dotknise.cz

Dotkni se...
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Astromedicína
Astromedicína

Změň svůj život pomocí svého těla a obráceně

Astromedicína je jedna z metod, které využívám ve svých astrologických konzultacích společně s poznatky z Astrofashion (Astromódy). Získejte tipy pro zlepšení svého zdraví, života, přivolání štěstí a radosti!! Volejte, pište nebo přímo objednejte konzultaci!

Objednat

telefon 724 322 378

Osobní či skype konzultace : první hodina 600 Kč, každých dalších započatých 30 min 250 Kč

 

Více o Astromedicíně:

Astromedicína (medical astrology) je starobylá věda o propojení těla člověka, jeho zdraví  a celého života s hvězdnou oblohou. Prvotní základy Astromedicíny můžeme najít už ve starém Egyptě. Lékaři starověku, středověku i antičtí (jako např. Asklepios, Hippokrates, Platón,..) byli povětšinou zároveň i astrology a pro své pacienty hledali typ léčby a rady přímo šité na míru právě s pomocí horoskopu. Zjistili, že každá část těla, každý orgán, je pod vlivem určitého typu energie, astrologického znamení, planety a astrologického domu (výseče horoskopu který souvisí s určitou oblastí života - sebevědomím, s financemi, s partnerskými vztahy, kariérou). Díky těmto poznatkům můžeme i my v současné době porozumět lépe důvodu své nemoci, psychickému stavu, tomu, co se nám děje v životě, najít odpověď PROČ a příčinu odstranit…

 

Věnujeme-li se tedy určité oblasti těla, měníme zároveň i danou oblast našeho života, se kterou souvisí. Naopak specifické fyzické potíže těla poukazují na danou specifickou oblast života, ze které problém pramení. S pomocí horoskopu a poznatků Astromedicíny pak můžeme měnit náš život, vyléčit nemoci a odstranit překážky pro šťastné žití….

 

Objednávky a odběr novinek

Pro objednání služeb nebo zasílání novinek pište, prosím na email joy@dotknise.cz, případně mně kontaktujte na telefonu +420 724 322 378.