Mgr. Magdaléna Januševská Polanská

průvodce na cestě k radosti

724 322 378

Skype: magdalenampolanska

joy@dotknise.cz

Dotkni se...
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dělám víc věcí, plynule přecházím z jedné činnosti do druhé, všechny mě velmi obohacují a mám z nich radost. Ráda ji budu sdílet s Vámi.

Konzultace a výklady astrologické, k životnímu stylu, výživě, péči o tělo - osobně, mailem i po Skypu

Kombinuji znalosti z různých oborů, pohledy z různých stran. Vycházím z práce s osobním horoskopem a naším tělem. Co člověk, to jiná cesta, to jiný přístup, to jiná konzultace. Více o jednotlivých astrologických výkladech/ konzultacích se dozvíte kliknutím tady . Možné zaslat i emailem, nebo se setkat na Skype rozhovor na dálku.

Zastavení pro změnu

Společně s Nishkamem (mým mužem) jsme otevřeli možnost zajet k nám na návštěvu a užít si pro sebe Zastavení pro změnu. Nishkam a já vás podpoříme všemi způsoby, které známe. Co vše vás čeká se můžete dozvědět tady : http://www.nishkam.cz/zastaveni

Masáže

Pracuji intuitivně s důvěrou, že vše má svůj čas a význam. Že si ruce i energie při masáži samy najdou cestu a zaměří se na bolavá místa, že při hledání odpovědí na Vaše současné otázky pomohou astrologické karty, Váš horoskop potažmo Vaše tělo. Přijďte se nechat pohýčkat. Více informací klikni tady.

Intenzivní práce s emocemi - Emoční fitness CZ

S Nishkamem je pro nás tenhle projekt zábava i učení se. Jsem původně biolog-chemik, a tak mě baví odhalovat propojky mezi tělem a emocemi. Objevovat, co se v těle děje, jak nás emoce ovlivňují a co s tím můžeme dělat, abychom žili plný a spokojený život. Více se dozvíte na stránkách www.emocnifitness.cz

Catering pro Vaši akci

Vegetarinánské, veganské či makrobiotické dobroty připravím, přivezu, naaranžuji na místě a budu k dispozici pro zvídavé dotazy. Či přímo přijedu na Vaši akci - nakoupím potraviny, uvařím na Vašem semináři a uklidím po hodovním kvasu. Mám zkušenosti s vařením pro skupiny do 40 lidí. Máte-li zájem, kontaktujte mě a uvidíme, zda si budeme vyhovovat :) Cena dle rozsahu občerstvení, množství strávníků a možností Vaší kuchyně.

Mini-kurz vaření, i pro jednotlivce

Chcete se něco nového přiučit, nahlédnout pod pokličku mého vaření či začít s vegetariánstvím či makrobiotikou? Ráda přijedu přímo k Vám domů a budu s Vámi sdílet, co jsem se naučila. Teoreticky, a hlavně prakticky. Vhodné jak pro jednotlivce, tak pro skupinku lidí.

Kurz pro minimálně 4 osoby Dejte dohromady skupinku, zavolejte a zkusme se domluvit. Ráda přijedu! Cena za osobu 980 Kč - 4 hodiny inspirace, vaření, učení se, sdílení a vychutnávání dobrot, které připravíme. Cena zahrnuje i náklady na nákup potravin. Cestovné 3 Kč za km.

Individuální návštěva Je-li Vás méně než 4, třeba i jen jeden zájemce, ráda přijedu i k Vám, dáte-li dohromady penízky za 4 osoby :) Budu se těšit! Cestovné 3 Kč za km.

Spolupracuji s Nishkamem na projektech:

Při tomhle typu práce vycházím hlavně ze svých zkušeností z oblasti organizace práce, managementu a péče o klienty. Spokojený zákazník vždy byl, je a bude mým cílem.

Letacek.cz
Seminar-CRM
Emoční fitness CZ a AUM meditace Zastavení pro změnu

 

Objednat

Telefon - 724 322 378
 

Objednávky a odběr novinek

Pro objednání služeb nebo zasílání novinek pište, prosím na email joy@dotknise.cz, případně mně kontaktujte na telefonu +420 724 322 378.