Mgr. Magdaléna Januševská Polanská

průvodce na cestě k radosti

724 322 378

Skype: magdalenampolanska

joy@dotknise.cz

Dotkni se...
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Magdaléna Januševská Polanská

Portret

Jsem narozena ve znamení Vah. Vztahy a harmonie jsou jsou pro mě důležité a celý můj život je vlastně cestou pochopení všech vztahů kolem mě -  vztahu těla, duše, lidí. Proč se zajímám o péči o tělo, zdravé stravování, dělám masáže, konzultace zaměřené hlavně na vztahy a vztah sám k sobě? Naše tělo je moudré, samo mě k tomu dovedlo...

Malá tlustá stydlivá holka, každý měsíc angína, od 14let opakované vaginální mykózy, záněty močových cest, vaječníků, pak i dělohy a ledvin, strašáky lékařů, že asi nebudu moct mít děti. Experimentování s jídlem, různé diety, stálé otravování těla chemickými léky. Standardní způsoby léčby nefungovaly a tak jsem začala zkoušet alternativní. A tehdy se to začalo pomalu měnit.

Vystudovala jsem Karlovu Univerzitu obor Biologii-chemii, ale pustila se do stressového života „manažerování“. 7let jako manažerka zákaznických servisů a call center mi přineslo nové zkušenosti a pochopení. Jen jsem pořád nechápala, proč jsem studovala tu chemii-biologii. Velkou životní změnou pro mě bylo narození mého syna v roce 2006. Na mateřské se život může směrovat jinam. Skončila jsem s manažerováním a plně se pustila do svého podnikání. Začala jsem organizovat relaxační astrologické večery pro ženy, masírovala, dělala individuální konzultace a začala víc experimentovat i s vařením a prací s potravinami. Do té doby jsem se "snažila vařit" zdravě a řídit se různými radami o různých stylech stravování, ale nijak jsem nešla do hloubky. Ale když už máte dítě, tak by mělo jíst něco dobrého, že? Začala jsem zkoumat, bádat, zkoušet, ochutnávat a hlavně - vařit! Ačkoliv jsem do té doby tuto činnost moc v oblibě neměla. A od té doby vařím a vařím. Stalo se něco neobvyklého. Zjistila jsem, že vaření mě velmi baví a naplňuje. Ten pocit naplnění a vnitřního uspokojení přeji vám všem. Je úžasné vidět spokojené strávníky. Tento pocit zažívám od roku 2011, kdy se vaření stalo další činností, kterou žiji a která mě vnitřně vyživuje. V meditačním centru ShangriLa na Karlovarsku. A co tu přesně dělám? Bydlím, starám se o svého syna, užívám krásy venkova, vařím pro lidi přijíždějící na skupiny, dělám masáže, individuální konzultace i skupiny, spolu s partnerem organizujeme akce Emoční fitness, pomáhám mu taktéž s jeho obchodem (jak jinak než starostí o jeho klienty jako paní ze zákaznického servisu) a užívám života.

Při svých setkáních s klienty a na svých seminářích využívám hlavně vlastních ověřených zkušeností z praxe, jak v oblasti péče o tělo, vaření, tak v oblasti manažerské. Prošla jsem řadou sebe-rozvojových seminářů a školení, z manažerské oblasti např. Time management, Umění komunikace, Základy rétoriky, Prodejní dovednosti, Péče o klienta po telefonu, Koučování,.. Při mé téměř 7leté odborné praxi v businessu jich nebylo málo :) Z oblasti rozvoje osobnosti jsou to například kurzy Astrologie, práce s energiemi, reiki, Osho meditace, meditační pobyt v Indii v Puně, život v meditačním centru, kam jezdí lidé z celého světa a osobně se tu rozvíjí a i na svých osobních seminářích. V oblasti péče o děti vycházím hlavně ze zkušeností ze svého mateřství a péče o synáčka a Rekvalifikačního kurzu plavání kojenců a batolat, pohýčkat či potrénovat tělo jsem se naučila nejen samostudiem, ale i na odborných kurzech - Rekvalifikačním kurzu Fitness instruktor, Klasických a sportovních masážích, kurzech jógy a další. A pořád se něco nového učím! :)

Chcete-li se přijít inspirovat na nějaký z mých kurzů, seminářů, koukněte do sekce Aktuální akce. Nebo mě napište, zavolejte. Kontakt. Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti nebo vás pohýčkám na masážním lehátku či při osobní konzultaci. A chcete-li začít vařit, pusťte se směle do toho. Nejhorší je ten první krok. Inspiraci můžete hledat třeba na mém blogu http://blog.dotknise.cz/

Těším se na Vás!

Magdaléna

 

Za pomoc při tvorbě těchto stránek moc děkuji Haně Halfarové (tvorba webu), Parin Vašíčkové (nádherné fotky) a Nishkamovi za odborné vedení a SEO poradenství. Pro evidenci svých klientů používám Seminar-CRM.

 

Objednávky a odběr novinek

Pro objednání služeb nebo zasílání novinek pište, prosím na email joy@dotknise.cz, případně mně kontaktujte na telefonu +420 724 322 378.