Mgr. Magdaléna Januševská Polanská

průvodce na cestě k radosti

724 322 378

Skype: magdalenampolanska

joy@dotknise.cz

Dotkni se...
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ASTROLOGICKÉ VÝKLADY

Lucie Hrabětová - červenec 2017

Dobrý den, paní Magdaléno,

Tak jsem právě dočetla svůj natální horoskop. Musela jsem si to na to dát tři dny, každý den chvíli, protože těch informací je tolik. Je to opravdu úžasně zpracovaný, "hutný" materiál, z kterého budu čerpat dlouho dobu, vlastně asi celý život :) Ještě jednou Vám za to moc děkuji!

Jak píšete v úvodu, našla jsem tam opravdu vše - věci, které znám, ale i věci, které vím, ale tak nějak jsem je záměrně přehlížela, a nebo i věci, o kterých jsem nevěděla a budu je dále rozvíjet. A věřím, že toho je i spousta, co jsem ještě ani nestačila pochytit nebo pochopit. Budu pročítat opakovaně. Nicméně celkově mě čtení tak nějak uklidnilo, že prostě to vše je součástí mé osobnosti, že člověk může mít v každé oblasti života jinou energie a jiné nastavení.. Měla jsem totiž dlouho dobu pocit (ano, pocity a city...:D), že jsem "divná" ryba :D, teď ale vidím, že jsem, jako asi každý člověk, směsice spousty energií a aspektů atd....jestli mi rozumíte :)

Také jsou pro mě velmi přínosné tipy na podpoření různých oblastí a hlavně toho, jak si odpočinout a dobít baterky, to bude teď asi můj úkol číslo jedna...naučit se, jak píšete, netlačit! To je přesně to slovo, které si potřebuji často opakovat, děkuji za něj:) To je takový první aha moment. Druhá věc, že cítím, že po porodu jsem se změnila a více žiji (nebo možná spíše chci žít a nedovoluji si to) svou Lunu (ve Vodnáři). Nicméně je to dost těžké toto teď nějak uchopit a zvládnout pro mě s ohledem právě na rodinu a maličké děti, které samozřejmě miluji nade vše...jak i v textu  píšete, že to může být, cítím se tak nějak "připoutána" svou rodinou. Chápu dobře, že cestou ven je  najít si čas na sebe, pečovat o sebe, být "sobecká"? :)

Ještě jednou Vám moc děkuji za zpracování a těším se na horoskop manžela a hlavně na náš partnerský.

Přeji hezký den ze Šumavy,

Lucie

RNDr. Jiří Švihálek - prosinec 2015

Zddravím Vás,

chtěl jsem Vám moc poděkovat a popřát Vám všechno dobré do nového roku. Horoskop mi pomohl spoustu věcí pochopit a zaroveň je také příjmout jako, že všechno je jak má :-)

Moc děkuji a srdečně zdravím

Jiří Švihálek

Míša Křížová, www.asma.cz

Magdalence děkuji za několika stránkový horoskop, který byl přesný a jasný. Určitě se budu vracet.

 

 

 

VAŘENÍ

1. Bylo to bezva, inspirativní, v krásném a klidném prostředí. Naučila jsem se spoustu nových věcí, i když o vaření a zdravé výživě jsem si myslela, že vím hodně. Magda i Pavla jsou opravdové profesionálky. Doporučuji, jak si zarelaxovat, vypnout, uvolnit a naladit se na pozitivní vlny. I like very much. Alexandra Kocourková

2. Regína Šípová

Ahoj Magdalenko, včera i dnes byla u nás k snídani jáhlovo-rýžová kaše s malinama a agávovým sirupem. Tos měla koukat a slyšet jak to všichni slupli a jakou pěli chválu. I můj drahý manžel, který to vše sleduje a stále lehce negativně komentuje. Někdy snad z legrace, ale mě to mrzí neb to děti slyší. Dnes ale prohlásil, že to je moc dobrý! Mám z toho úžasný pocit, že Honzík odešel do školy s plným bříškem a nebude mít hned o první přestávce hlad. Včera jsem už navíc přes country life na webu nakoupila jori pastu a carobellu. 10 letý Honzík nakupoval přes web se mnou a už hned ráno se vyptával kdy to bude doma:-) nemůže se dočkat. Taky jsme udělali zmrzlinu!!!! Posílám fotečku. Jsou to fakt mňamky! Takže DÍKY, DÍKY, DÍKY Ti za nápad zorganizovat takovéhle vařeníčko:-) Sama se o tyhle krůčky snažím již skoro 4 roky (skoro vše co jsi přinesla doma mám), ale právě proto, že kolem sebe nemám inspiraci, ba někdy spíše naopak (tak jak jsem říkala v sobotu), tak to jde velmi těžko. A zvyk je železná košile. A když člověk nemá v blízkosti žádnou podporu, tak to je komplikované.
Takže, děkuji ještě jednou a budu se těšit na podzim!
Regína Šípová

3. Romana Milotová, www.vykrocenidozivota.cz

Patřím mezi standardní strávníky české kuchyně. Ochutnala jsem i různé druhy zdravé stravy a některé mi moc chutnaly. Když se je potom snažila sama udělat, nedalo se to moc jít, tak jsem se opět vrátila ke klasické svíčkové. Moc jsem si přála vidět, jak se věci připravují a ochutnat mnoho věcí, abych věděla, co od toho můžu čekat. Odmítala jsem jen tak kupovat „drahé“ zdravé potraviny jako experiment, když ani nevím jak chutnají. A přesně to se mi u Majdy splnilo. Na seminář přivezla mnoho různých druhů potravin, jak základní suroviny tak již hotové výrobky a já si je mohla ovonět, osahat, očuchat, ochutnat. To mi pomohlo se zorientovat v tom, co mi chutná a např. z 5 sirupů si vybrat jeden, který mi sedl. Pak jsem viděla přípravu a hlavně postup, co a kdy přidat. Po dlouhé době a to i díky přístupu Magdy na semináři k nám „neználkům“ jsem o tomto jídle začala přemýšlet jinak. Postupně jsem začala jednotlivé kusy zapracovávat do své české kuchyně. Takže se nestresuji tím, bych měla překopat celý jídelníček a stát se něčí, čím teď nejsem, např. vegetariánem, ale dělá mi moc dobře když vím, že to můžu postupně zapracovat a hlavně jen to, co mi chutná. Kávu zatím piji normální, ale slazení jsem změnila z hnědého cukru na agávový sirup, který jsem začala přidávat místo cukru v menším množství i jinam a mám z toho dobrý pocit. A o tom to je. Takže ve finále jsem na semináři o jídle, našla dobrý pocit z dobrého a zdravého jídla a vědomí, že to nemusí být věda, když z toho budu mít radost a nebudu na sebe tlačit, že bych něco měla, ale můžu si najít vlastní cestu, jak se dostat k tomu, co je dobré právě pro mě. Děkuji Majdi i „holkám“ z ženského principu za moc příjemnou atmosféru, zázemí a přístup a podporu.

MASÁŽE

1. Milá Magdalenko, moc Ti děkuji za překrásný zážitek plný radosti. Na Tvé úžasné ruce nezapomenu "srdce" S láskou Edita

2. Milá Magdalenko, slunce mých zad, přijela jsem do ShangriLy s bolestí zad a odjíždím s láskou a lehkostí i díky Tvým krásným rukou a Tvé duši. Hladíš. Přeji Ti zdraví a mír, ať rozdáváš dál to krásné, co máš v sobě darem. S láskou Petra Bukina "srdce"

 

Objednávky a odběr novinek

Pro objednání služeb nebo zasílání novinek pište, prosím na email joy@dotknise.cz, případně mně kontaktujte na telefonu +420 724 322 378.