Mgr. Magdaléna Januševská Polanská

průvodce na cestě k radosti

724 322 378

Skype: magdalenampolanska

joy@dotknise.cz

Dotkni se...
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Reiki terapie
Reiki terapie

Reiki terapie je způsob energetizace, harmonizace a léčení těla. Chcete-li si dopřát skutečnou pohodu, relaxaci a navíc zároveň „dobít baterky“ či uzdravit tělo, je tato forma odpočinku právě pro Vás. Ideální taktéž jako doplňková léčba k tradiční medicíně.

Cena : 750 Kč za první hodinu, každých dalších započatých 30 min - 300 Kč

Objednat

telefon - 724 322 378

Dotek rukou, pohlazení. Jedna z nejstarších lidových léčebných metod. Odpradávna. Každý z nás má k dispozici léčivou energii, energii reiki. Jen občas nevíme, jak ji používat a aktivovat. Člověk, který projde tzv. „zasvěcením do energie reiki“ může tuto léčivou energii vědomě užívat a to pro sebe i pro ostatní. Skrze sebe a své ruce ji může předávat dál. Tato energie si pak najde tu správnou cestu tělem člověka, který energii přijímá a působí přesně tam, kde je potřeba. Reiki harmonizuje tělesné orgány, uklidňuje mysl, doplňuje energii orgánů, které jsou vyčerpané a tím léčí celé tělo i mysl. Ideální jako doplňková léčba k tradiční medicíně.

Reiki terapie trvá přibližně 1hodinu. Podobá se hodině relaxace. Jen tak ležíte na zádech na masážním lehátku, odpočíváte, vnímáte hudbu a necháte se hýčkat blahodárnou energií. Terapeut postupně přikládá své dlaně na jednotlivá místa po celém Vašem těle. Pod dlaněmi můžete mít různé pocity. Povětšinou je to příjemné teplo, někdy naopak začínají pocity mrazení, zimy, které postupně přecházejí do příjemného tepla až pálení. Vše záleží na tom, v jaké kondici je dané místo těla, daný orgán. Po sezení, tedy ležení :) můžete mít někdy večer pocity, že se o vás pokouší chřipka, nepanikařte. jen hodně pijte, vše by se mělo ustálit. Je to jen příznak detoxikace, kterou jsme zahájili.

 

Objednat

telefon - 724 322 378
 

Objednávky a odběr novinek

Pro objednání služeb nebo zasílání novinek pište, prosím na email joy@dotknise.cz, případně mně kontaktujte na telefonu +420 724 322 378.